Solární reflektor s dálkovým ovládáním EVO SMD 350 lumens

Kód: 79
2 999 Kč
Momentálně nedostupné

Zabezpečit svůj majetek snadno a rychle s naším nejnovějším dálkově ovládané teplá bílá Evo SMD Dálkově ovládané sluneční světelný reflektor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární reflektor s dálkovým ovládáním EVO SMD
 

 

 

Solární reflektor s dálkovým  ovládáním  EVO SMD

Zabezpečte svůj majetek rychle a jednoduše se solárním reflektorem na dálkové ovládání. S tímto osvětlením se nemusíte spoléhat na přívod elektrické energie ze sítě.

Vlastnosti:
• Rádiový dálkový ovladač je součástí balení. Nepotřebuje přímý kontakt se zařízením
• Správně umístěný solární panel vám zaručí fungování za každého počasí
• Při plném nabití dokáže svítit až 10 hodin
• Konstrukce ze silného kovu a tvrzeného skla

Svítivost 350 lumenů a kvalitní provedení jistě oceníte. Namontujete ho kdekoliv a nepotřebujete žádné instalatérské dovednosti, je to velmi jednoduché. K tomu vůbec nemusíte myslet na zdroj elektrické energie, protože vám ho poskytne slunce. EVO SMD s dálkovým ovladačem má výjimečný stupeň voděodolnosti a je navržen pro fungování i během zimních měsíců. EVO SMD s dálkovým ovladačem vám bude po instalaci svítit každý večer zdarma a to i při výpadku elektrického proudu.

Na rozdíl od senzorových svítidel, které se rozsvítí pouze když zaznamenají pohyb, si můžete toto solární osvětlení s dálkovým ovladačem rozsvítit když to budete potřebovat, pouhým stisknutím tlačítka. Výkonný 10W solární panel nabíjí 32Wh baterii, která po plném nabití dokáže poskytnout energii až na 10 hodin svícení.

Dálkové ovládání má 50m dosah a funguje i přes zdi a okna, bez přímé viditelnosti na osvětlení. Při ovládání přes zdi bude dosah ovladače menší.

 

Použití

Ovládání tohoto svítidla je jednoduché. Můžete jej buď zapínat nebo vypínat podle potřeby pomocí dálkového ovladače nebo jej můžete nechat zapnuté a reflektor se po setmění automaticky rozsvítí a na svítání zhasne (nebo pokud se nevybije baterie). Přes den se reflektor bude opět nabíjet aby byl připraven na další večerní svícení.

 

Solární nabíjení baterie

Během pozdního jara, léta a začátkem podzimu se EVO SMD s dálkovým ovladačem po většinu dní nabije dostatečně na to, aby po setmění dokázalo svítit 10 hodin. V zimě by se mělo dobít dostatečně nato, aby dokázalo svítit 5 hodin i během těch nejnepříznivějších zimních dnů.

Proč je EVO SMD s dálkovým ovládáním dražší než EVO SMD a EVO SMD PRO?
EVD SMD i EVO SMD PRO mají senzor pohybu, takže jsou navrženy tak aby  se rozsvěcovali ,jen když zaznamenají pohyb. EVO SMD s dálkovým ovládáním je navrženo na celovečerní svícení, takže potřebuje větší solární panel a baterii s mnohem větší kapacitou. Stejně disponuje možností ovládání na dálku, což zvyšuje jeho cenu.

Specifikace:
• Dosah dálkového ovladače: 50m na otevřeném prostranství
• Barva světla: teplá bílá
• Solární panel: 10 W
• Baterie: 4x Li-Ion 18500 2200mAh / 3,7V (32 Wh)
• Svítivost: 350 lumenů
• Hmotnost: 2500 g
• 5m kabel mezi solárním panelem a světlem (možnost dokoupení 5m prodlužovacího kabelu)

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ SOLÁRNÍ OSVĚTLENÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg